فعالیت ها


نورپردازی آسمانی

اجرای نورپردازی ساختمانی بر بام ساختمان ها

نور پردازی فضای سبز

نورپردازی فضای سبز محوطه با طراحی سه بعدی اولیه

نور دهی معابر

نورپردازی و نور دهی معابر داخلی محوطه

ارتقا و بهبود تجهیزات

بازدید از پروژه های نورپردازی قدیمی و پیشنهاد ارتقا توسط طراحان


نورپردازی تک خطی

نورپردازی تک خطی در یک بلوک

رنگین پروژکتور

اجرای پروژکتور های رنگ متغیر بر بدنه ساختمان ها

مدل سازی

طراحی و مدل سازی پیش از اجرا

اکیپ های اجرایی

تمام افراد حاضر در اکیپ ها آموزش های تخصصی را دیده اند

نورپردازی تخصصی بنا

نورپردازی ابنیه تاریخی


نورپردازی ابنیه تاریخی و میراث فرهنگی در مجموعه نورپردازی مانیر شرکت مادنیرو به صورت استاندارد و همراه با اخذ تاییدیه های فنی لازم از انجمن های بین المللی و رعایت مفاد آیین نامه اجرای نورپردازی با تجهیزات و اکیپ اجرایی آموزش دیده انجام می شود. تمام تجهیزات نورپردازی ابنیه تاریخی قابلیت جابجایی و جمع آوری در کوتاه ترین زمان ممکن را خواهند داشت. طراحی های سه بعدی و مدل سازی ها اجرای دقیقی را در پروژه های نورپردازی مانیر تضمین میکند.

نورپردازی ساختمان نما و محوطه


مجموعه نورپردازی مانیر برای اجرا یا تامین تجهیزات نور دهی ساحتمان اکیپ های عملیاتی جداگانه ای را در اختیار دارد. در واقع فروش تجهیزات بدون اجرا بخشی از فعالیت شرکت بوده که در فروشگاه اینترنتی ایران لاله زار و فروش شرکت مادنیرو انجام می شود. طراحی اولیه نور دهی به بنا قبل از اتمام پروژه نیز قابل انجام است. در صورتی که پروژه ساختمانی در حال ساخت باشد نیازسنجی و اعلام لیست اقلام نیاز پروژه با نقشه های ساختمانی و خروجی توسط نرم افزار تحویل خواهد شد.

تاریخانه دامغان قدیمی ترین مسجد ایران

پروژه نورپردازی ابنیه تاریخی حساس ترین از نوع طراحی و اجرا است . زیرا اگر بنا به هر دلیلی در حین پروژه آسیب ببیند حتی یک پیچ در یک بنای تاریخی فاجعه ملی و خسارت بالایی را به همراه خواهد داشت. برند مانیر با علم به این مطلب با به کار گیری تمام توان عملیاتی خود توانست از حساس ترین پروژه تاریخی خود یعنی نورپردازی تاریخانه دامغان قدیمی ترین مسجد در ایران را با افتخار به پایان رساند و برگ زرینی در کارنامه خود اضافه کند. جلب اعتماد و دریافت حسن انجام کار از طرف سازمان میراث فرهنگی روشنایی بخش این مسیر خواهد شد.


بیشتر بدانید

eCommerce design & development

Both the design process and the end result strongly reflect the brand: tailored, hand-crafted, comfortable and easy to use with strong sense of modern simplicity and style. The very same traits that are manifested in all of premium products.


View Project

They tell about us


دریافت آخرین اخبار پیمانکاران صنعت برق و ساختمان با عضویت در خبرنامه شرکت مادنیرو سنگسر